Máte-li zájem o fotografie, pak neváhejte a kontaktujte mě. Vytvořím Vám profesionální fotografie na míru dle Vašich požadavků. Fotografuji portért, glamour, akt, reportážní fotografie ze společenských a jiných akci, interiér a exteriér. Fotím převážně v lokalitě Hradce Králové a Prahy. K focení využívám vedle fotoaparátu i profi dron - přidává to netradiční a zajímavý úhel pohledu na fotkách.
Cenu kalkuluji vždy na míru každé jednotlivé zakázce. Ve výsledné ceně je vždy zahrnuta práce fotografa při focení a následné postprodukci fototografií, pronájem ateliéru, doprava a případně i vizážistka.
 • Portét, glamour, budoir, decentní akt

  Mým hlavním tématem focení jsou styly portrét, glamour a akt. Vždy se snažím o originální a zajímavý výstup. V případě fotografování glamouru či aktu jsme zastáncem decentního ztvárnění tohoto stylu.
 • Business portréty pro firemní užití

  Vyfotím portréty zaměstnanců nebo vedení. Ty lze použit například na webových stránkách, profilech LinkedIn, PR materiálech, atd. Fotografování probíhá přímo u Vás ve společnosti, takže nemusíte trávit čas cestováním do ateliéru. Na místě vybereme vhodné místo k focení, postavím potřebné vybavení a pak již můžeme začít fotit. Pokud budete mít zájem, zajistím i vizážistku, která se postará o vhodné líčení. Nemusí to být samozřejmě pouze portrét. Mohu nafotit také reklamní a tématické fotografie Vašich zaměstnanců, s použitím do letáků, katalogů nebo pro Vaše firemní webové stránky.
 • Reportáže ze společenských a kulturních akcí

  Velmi rád zdokumentuji Vaši společenskou či kulturní akci. Může se jednat o firemní večírek, konferenci, přednášku, výstavu, narozeninovou oslavu, atd. Zachytím momenty z Vašeho teambuildingu nebo sportovní události. Snažím se být ve správný okamžik na správném místě a tak co nejlepším způsobem zprostředkovat zážitky a atmosféru fotografované akce.
 • Fotografie interiéru a exteriéru

  Vyfotografuji Váš interiér či exteriér, ať už se jedná o Vaši nemovitost, hotel, restauraci, architekturu obecně či jiné firemní prostory. Obdržíte ode mě fotografie, kterými můžete prezentovat Vaši firmu, podpořit ubytování a marketing. Fotografie lze požít k prezentaci, jak vypadá Vaše restaurace, bar či firma. Stačí si domluvit termín, připravit prostory k focení a o zbytek se postarám.